Białe tablice suchościeralno-magnetyczne na wymiar

Tablice białe suchościeralno-magnetyczne Memoboards doskonale sprawdzają się w biurze i szkole. Tablice można zawiesić w dowolnym miejscu na ścianie. Są funkcjonalne i estetyczne. Do pisania na tablicach suchościeralnych używamy przystosowanych do tego markerów. Dodatkowo za pomocą magnesów można do niej przypinać notatki i kartki. Tablica magnetyczna biała jest niezbędnym narzędziem w przekazywaniu wiedzy i przeprowadzaniu szkoleń w ciekawy i angażujący sposób.

// Subkategorie //

Tablice suchościeralno-magnetyczne na wymiar

Niezawodna powierzchnia

Powierzchnia tablicy magnetycznej jest wykonana z wysokiej jakości stali lakierowanej na biało i posiada właściwości magnetyczne. Powierzchnia tablic suchościeralno-magnetycznych jest odporna i wytrzymała. Tablica suchościeralna Memoboards to przede wszystkim funkcjonalność, nowoczesność i jakość. Powierzchnia tablicy posiada właściwości magnetyczne.

Rodzaj, dodatki

Tablica biała suchościeralna wymaga regularnej pielęgnacji. Tablica powinna być czyszczona specjalnym płynem do tego przeznaczonym, po każdym użytkowaniu. Większość z tablic posiada ramy z aluminium lub MDF, a także z drewna. Tablice zapewniają duży komfort użytkowania.

Wymiary

Tablice suchościeralne są dostępne w różnych rozmiarach: standardowych, gdzie najmniejsze są dostępne w wymiarze 30x40 cm, aż do 300x120 cm. Można wybrać także tablice na wymiar, korzystając z wygodnego i sprawnego szablonu zamówień indywidualnych.

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium