Tableo.eu

 

Tablice suchościeralne z nadrukiem MemoBe doskonale sprawdzają się w pracy i edukacji. Tablice z nadrukiem to doskonałe narzędzie w nauczaniu i przekazywaniu wiedzy. Zastosowanie regularnych i delikatnych nadruków pozwala na utrzymanie prostej linii oraz wykonanie rysunków geometrycznych.

Białe tablice suchościeralno-magnetyczne na wymiar z nadrukiem

// Subkategorie //

Tablice z nadrukiem

Powierzchnia tablic z nadrukiem

Powierzchnia tablicy wykonana jest z lakierowanej na biało stali, z wysokiej jakości materiału. Tablice z nadrukiem można zakupić w wymiarach w przedziałach od 60x40 cm do 300 cm x 120 cm. Tablicę można zamówić także na wymiar. Powierzchnia tablicy jest przyklejona do płyty pilśniowej, dodatkowo wzmocnioną blachą ocynkowaną. Dzięki temu tablica przylega ściśle do ściany. Każda tablica posiada specjalną półkę na markery oraz zestaw montażowy.

Rodzaje tablic

W ofercie są trzy rodzaje tablic z nadrukiem: w linie, kratkę i kropki. W przypadku tablicy z nadrukiem w ofercie występują trzy rodzaje powierzchni: z nadrukiem w postaci kropek w odstępach 5 x 5 cm, w postaci linii o odstępach 2,5 cm oraz z trwale nadrukowaną kratką 2,5 x 2,5 cm. Regularny nadruk ułatwia równe pisanie na tablicy.

Zastosowanie

Tablica suchościeralna magnetyczna z nadrukiem na powierzchni znakomicie rozwiązuje problem utrzymania notatek w linii oraz ułatwia wykonywanie rysunków geometrycznych. W zależności od potrzeb użytkownika możliwy jest nadruk w postaci kropek (odległości między punktami 5x5 cm), linii (co 2,5 cm) lub kratki (2,5x2,5 cm). Poza standardowymi wymiarami istnieje również możliwość zamówienia białych tablic z nadrukiem na wymiar.

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium