Tableo.eu
Czas i koszty dostawy

Czas realizacji zamówienia

Większość towarów dostępnych w sklepie Tableo.eu wysyłamy w przeciągu 1-2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty za zamówienie. Na karcie towaru widnieje wówczas adnotacja: "Wysyłka w 24 godz." lub "Wysyłka w 48 godz."

W przypadku, gdy Państwa zamówienie obejmuje tablice lub inne towary o dużym gabarycie, nadawane są one firmą kurierską NoLimit. Czas dostawy takich wielkogabarytowych przesyłek jest dłuższy, i wynosi zazwyczaj 4 dni robocze (liczone od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie).

W przypadku, gdy zamawiany przez Państwa towar ma status dostępności: "Towar na zamówienie", wówczas czas oczekiwania na wysyłkę jest dłuższy i może wynieść 5, 7, 10 lub więcej dni. Informacja o przewidywanym czasie wysyłki jest zawsze podana do Państwa wiadomości (w miejscu nad ceną produktu).

W przypadku zamówienia tablicy na wymiar, czas przygotowania tablicy i wysłania jej do Państwa to zazwyczaj 7 dni.

Przewoźnicy, z usług których korzystamy nadając Państwa zamówienia:

  • InPost (małe gabarytowo paczki)
  • DPD (małe i średnie paczki)
  • NoLimit (duże gabarytowo paczki)

Jeżeli w jednym zamówieniu znajduje się tablica / tablice oraz akcesoria do nich, Państwa zamówienie zostanie przez nas spakowane i wysłane w 2 odrębnych paczkach (koszt wysyłki zostanie Państwu naliczony tylko 1 raz).

Koszt dostawy

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

Wszystkie nasze produkty wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich, według cennika:

  • 11,99 zł - akcesoria, tablice o wymiarze max. 120 cm długości (przesyłka za pobraniem: 16,99 zł)
  • 19,99 zł - tablice o wymiarze większym niż 120 cm długości (przesyłka za pobraniem: 24,99 zł)
  • 22,00 zł - tablice przygotowywane na wymiar (nie ma możliwości wysyłki za pobraniem. Tablice przygotowywane specjalnie wg Państwa specyfikacji - prosimy o przedpłatę należnej kwoty)
  • 9,99 zł - Paczkomat InPost - akcesoria / małe gabarytowo zamówienia

W przypadku zamówienia tablicy o rozmiarze większym niż 120 cm długości i dodatkowych akcesoriów może zostać wyliczony wyższy koszt przesyłki.

Odbiór osobisty

Nie ma możliwości odbioru osobistego zakupionego towaru.

 

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium