Tableo.eu

 

Tablice kredowe magnetyczne to nowoczesny wariant zwykłej kredowej tablicy szkolnej. Łączą w sobie tradycyjne właściwości z właściwościami magnetycznymi, które dodatkowo urozmaicają ich funkcjonalność. Tablice kredowe magnetyczne doskonale sprawdzają się w procesie dydaktycznym i cieszą się popularnością. Dzięki możliwości zamówienia tablicy kredowo magnetycznej o określonych wymiarach mogą Państwo jak najlepiej dopasować jej wielkość do dostępnego miejsca na ścianie. Do wyboru mamy tablice w różnych kolorach co również pozwala na lepsze dopasowanie do stylu wnętrza oraz osobistych preferencji.

Tablica kredowa na wymiar — tradycja i nowoczesność

Tablice kredowe stanowią pierwowzór wszystkich współczesnych tablic i jako takie, pomimo pojawienia się ich udoskonalonych wersji, zupełnie nie straciły na użyteczności. Tablice kredowe wciąż stanowią niezbywalny element wyposażenia szkolnej klasy. Trudno się dziwić — są wciąż aktualne i sprawdzają się doskonale. Dzięki możliwości dostosowania rozmiaru tablic do podanych w zamówieniu parametrów jesteśmy w stanie wyprodukować tablicę kredową na skalę Twoich potrzeb. Proponujemy państwu klasyczne warianty tablic kredowych, wzbogacone jednak o właściwości magnetyczne, a ponadto dostępne w dwóch kolorystycznych wariantach. Wystarczy wybrać kolor (czarne / zielone), w zamówieniu podać wymiary i gotowe! Co istotne podczas składania zamówienia — Wybrany rozmiar tablicy kredowo-magnetycznej to wymiar zewnętrzny, a tablice sprzedawane są w ramach (najczęściej aluminiowych lub drewnianych). 

Tablice kredowo-magnetyczne — do szkół i placówek edukacyjnych

Tablice kredowo-magnetyczne to funkcjonalne połączenie klasycznej tablicy kredowej z właściwościami tablic magnetycznych. Dzięki temu istnieje więcej możliwości na wykorzystanie jej do celów edukacyjnych i nie tylko. Specjalne magnesy do tablic pozwolą na umieszczanie na powierzchni tablicy lekkich wykresów, papierowych dokumentów, a nawet lżejszych map. Zdecydowanie zwiększa to możliwości wykorzystania tablic kredowo-magnetycznych w procesie nauczania. Oferowana przez nas możliwość dostosowania wymiarów tablic kredowych jeszcze zwiększa ich użyteczność. Z tych względów tablice kredowe magnetyczne są chętnie wybierane przez różnego rodzaju placówki edukacyjne i szkoły, ale przydają się również w biurze i domu jako praktyczny element wystroju lub narzędzie pomocne w organizacji codziennych obowiązków. 

Gdzie jeszcze tablice kredowe magnetyczne się sprawdzą?

Nowoczesne tablice kredowe magnetyczne stanowią atrakcyjny element wyposażenia wnętrz. Przydadzą się także w domu, do biura, klubów fitness, czy do kawiarni lub restauracji.

  • Do kawiarni lub restauracji — Tablice kredowe mogą być funkcjonalną dekoracją w kawiarni lub restauracji, gdzie będą informować klientów o bieżących ofertach i nowościach.
  • W klubach (fitness, hobby) - Informacje o konkursach, dodatkowych zajęciach, czy imprezach okolicznościowych. Łatwe w utrzymaniu tablice kredowe przydadzą się w miejscach, do których ludzie wspólnie uczęszczają jako miejsce na ogłoszenia.
  • W domu — W domu mogą być pomocą dla dzieci, zarówno do nauki, jak i do zabawy. Dorosłym mogą pomóc przypominać sobie o bieżących obowiązkach. Do komunikacji w domu między domownikami także sprawdzą się o wiele lepiej niż zapisywanie na kartkach.
  • Do biura — W biurach korzystanie z tablicy może być podyktowane okolicznościami. Mogą służyć jako narzędzie do zapisywania efektów burzy mózgów na zebraniach, ustalania wspólnych celów i przydawać się także na co dzień np. jako miejsce zapisywania dziennych celów. 

Jak dbać o tablice kredowe magnetyczne?

Po zakupie wybranej tablicy kredowej magnetycznej na wymiar z pewnością od razu chcielibyśmy z niej korzystać. Aby tablica służyła nam jak najdłużej warto zakupić do kompletu odpowiednie akcesoria do tablic, które z racji swojego przeznaczenia nie uszkodzą jej powierzchni i doskonale będą pełnić swoją rolę. Należą do nich oczywiście kreda, ale w przypadku tablic magnetycznych istotne jest również stosowanie odpowiednich magnesów dostosowanych do tablic. Dzięki temu tablica nie zostanie porysowana i będzie nam dłużej służyć i atrakcyjnie wyglądać. Wszystkie niezbędne akcesoria znajdą Państwo w naszej kategorii akcesoria do tablic

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium