Tableo.eu

 

Tablice kredowe magnetyczne to nowoczesny wariant tablicy szkolnej, łączący w sobie jej tradycyjne właściwości, doskonale sprawdzające się w procesie dydaktycznym, z właściwościami magnetycznymi, które go urozmaicają. Dodatkowo dostępny na Tableo w dostosowanych do Państwa potrzeb, wymiarach. Wybrany rozmiar to wymiar zewnętrzny, a tablice sprzedawane są w ramach.

Tablice kredowo-magnetyczne na wymiar

Doskonała dla szkół i placówek edukacyjnych

Dzięki możliwości dostosowania rozmiaru tablic do parametrów wskazanych przez użytkownika jesteśmy w stanie wyprodukować tablicę kredową na skalę Twoich potrzeb. Wystarczy wybrać kolor (czarna / zielona), wymiary - i gotowe!

Tablica kredowa na wymiar - tradycja i nowoczesność

Tablice kredowe stanowią pierwowzór wszystkich współczesnych tablic i jako takie, pomimo pojawienia się ich udoskonalonych wersji, zupełnie nie straciły na użyteczności, stanowiąc wciąż niezbywalny element wyposażenia szkolnej klasy. Oferowana przez nas możliwość dostosowania wymiarów tablic kredowych jeszcze zwiększa ich użyteczność.

Klasyczne warianty

Proponujemy państwu klasyczne warianty tablic kredowych, wzbogacone jednak o właściwości magnetyczne, a ponadto dostępne w dwóch kolorystycznych wariantach: zielonym oraz czarnym.

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium