Tableo.eu

 

Znana nam szczególnie z lat spędzonych w szkolnym budynku. Kto nigdy nie chodził do pań woźnych po dodatkową białą kredę, lub nie namaczał gąbki w czasie lekcji, ten nigdy nie zasmakował kilku minut wolności w czasie lekcji. Zielona lub czarna powierzchnia tablicy niesie ze sobą wiele wspomnień. Jej praktyczne zastosowanie oraz spora wytrzymałość postawiły ją na pierwszym miejscu w rankingu tablic szkolnych.

Tablica kredowa – niezbędny element każdej klasy 

Wszyscy zapewne pamiętamy tradycyjne tablice ze szkoły. Pusta tablica kredowa budziła grozę, szczególnie kiedy samemu trzeba było ją zapełnić w czasie odpowiedzi z matematyki (ciarki przechodzą na samą myśl). Przerażenie jednak całkowicie znikało gdy tylko zadzwonił dzwonek ogłaszający przerwę. Wszyscy uczniowie rzucali się wtedy w kierunku zielonej albo czarnej tafli, by narysować lub napisać na niej coś śmiesznego. Tablica kredowo-magnetyczna świetnie sprawdza się również jako miejsce wieszania prac plastycznych, lub licznych pomocy naukowych takich jam mapy lub plansze. Wszystko za sprawą kolorowych magnesów, które można przyczepić do jej powierzchni. Mimo wielu lat klasyczne tablice wciąż nie straciły nic ze swojej użyteczności i pozostają podstawowym elementem wyposażenia szkolnej klasy.

Tablica kredowo-magnetyczna – dlaczego warto ją kupić?

W tej kategorii znajdą Państwo tradycyjne tablice kredowe, które udoskonalono o właściwości magnetyczne pozwalające na urozmaicenie lekcji lub zabawy. Oferujemy tablice w kolorze zielonym oraz czarnym w różnych rozmiarach, co zdecydowanie ułatwia dobranie jej odpowiednio do wymiaru przeznaczonej przestrzeni. Tablica kredowo-magnetyczna jest nie tylko niezastąpioną pomocą naukową w szkole, ale na pewno znajdzie też kilka zastosowań w domu. Tablica posłuży jako środek ułatwiający organizację pracy w domowych biurze, może stać się również tablicą ogłoszeń z planami dnia i ważnymi wiadomościami dla domowników, a co najważniejsze z pewnością znajdzie zastosowanie w pokoju dziecięcym.

Domowa nauka przez zabawę – tablica kredowo-magnetyczna

Rodzice coraz częściej decydują się na rozpoczęcie edukacji swojego dziecka jeszcze w domu. Dzieciaki wcześnie poznają pierwsze litery i uczą się pisać, co na pewno pozytywnie wpływa na ich rozwój i daje im łatwiejszy start w szkole. Nasi mali milusińscy nie uczą się jednak w sposób konwencjonalny. Aby zdobyć zainteresowanie dziecka nowym tematem lub zagadnieniem, należy powoli wprowadzić je w formie zabawy. Tutaj na scenę wkracza tablica kredowo-magnetyczna dla dzieci. Dzięki dostosowaniu jej do nieco mniejszych, dziecięcych wymiarów, jest łatwa w obsłudze, a co najważniejsze bardzo interesująca. Kolorowa kreda jest nietoksyczna i bezpieczna dla naszych maluszków, a kolorowe magnetyczne akcesoria są niezastąpione podczas nauki pierwszych liter. Rysowanie po tablicy wspomaga koordynację ręka-oko, która jest kluczowa w późniejszym rozwoju i nauce pisania. 

Tablica kredowo-magnetyczna jako dodatek do biura

Przywykliśmy do widoku tablicy kredowej w budynku szkoły lub uniwersytetu, pokoje dziecięce również powoli stają się jej naturalnym środowiskiem, jednak jej obecność w biurze czasem zaskakuje. Nie da się ukryć, że dużo częściej widujemy tutaj suchościeralne wersje tablicy, Jedak zastosowanie klasycznej wersji również ma swoje plusy. Po pierwsze styl. Zawieszenie tablicy, która przywodzi na myśl zamierzchłe czasy we wnętrzu utrzymanym w stylu vintage, dodaje niesamowitego charakteru całości. Tablica kredowo-magnetyczna okazuje się być bardzo modnym dodatkiem, który jest coraz częściej stosowany w klasycznych wnętrzach. Nie można oczywiście zapomnieć o tym, że takie akcesorium jest również bardzo praktyczne i trwałe. Zapisując na niej ważne informacje, by mieć je zawsze w zasięgu wzroku, możemy być pewni, że o niczym nie zapomnimy. Dzięki magnesom można przypiąć do niej kalendarz, zdjęcia lub dokumenty, tworząc centrum dowodzenia. Co najważniejsze, odpowiednio czyszczona i konserwowana tablica z pewnością posłuży wiele lat.

 

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium