Tableo.eu

 

Wielu z nas tablice kredowe kojarzą się przede wszystkim ze szkołą. I słusznie, bo świetnie sprawdzają się w szkole, na uczelniach, ale także w pracy, w salach konferencyjnych i restauracjach. Służą głównie celom edukacyjnym. Tablice kredowe oraz kredowo magnetyczne MemoBe cieszą się popularnością wśród najmłodszych, którzy tablicę wykorzystują do kreatywnej zabawy.

Tablice kredowe czarne

Tablice kredowe czarne marki MemoBe to uniwersalne tablice z czarną powierzchnią, wykonaną z płyty HDF o grub. 3 mm pokrytej matową warstwą lakieru w kolorze czarnym. Po tego typu tablicach można pisać kredami lub markerami kredowymi. Bez problemu usuniemy każdy napis gąbką czy ściereczką. Powierzchnia tablic dostępnych w tej grupie produktów nie jest magnetyczna.

Czarne tablice kredowe - wykończone ramami w kolorze drewna lub czarnymi

Czarne tablice kredowe MemoBe wykończone są dwoma rodzajami ram do wyboru:

  1. ramą drewnianą, w kolorze naturalnej sosny
  2. ramą drewnianą polakierowaną na czarny kolor

Dodatkowo jako nowość prezentujemy czarne tablice kredowe bez ram. To tablice, które nie mają bocznych ram, nie są wykończone - przez co idealnie nadają się jako element do zabudowy lub do stworzenia własnego projektu architektoniczno - meblarskiego. 

Rozmiary tablic

Decydując się na zakup czarnej tablicy kredowej, mają Państwo możliwość wybrania spośród wielu rozmiarów.

  • W przypadku tablicy o czarnych ramach najmniejszy dostępny rozmiar to 30x40 cm a największy to 120x90 cm
  • W przypadku tablicy o ramach w kolorze naturalnej sosny najmniejszy rozmiar to 30x40 cm a największy to 80x60 cm
  • Tablice bezramowe, do samodzielnej zabudowy, dostępne są w rozmiarze od 30x30 cm do 200x120 cm i w przypadku tych tablic można samodzielnie wybrać wielkość tablicy korzystając z dostępnego na stronie przelicznika do tablic na wymiar.

Czarne tablice kredowe  można montować w pionie lub w poziomie. Montaż odbywa się za pomocą specjalnych, dołączonych do tablic zawieszek. 

Tablice kredowe czarne - pełne zalet!

Tablice kredowe MemoBe mają wiele zalet. Łatwo i szybko zapisujemy na niej informacje i bez problemu i specjalnych środków usuniemy z niej zapisane wcześniej informacje. Stanowią dekorację i ożywią każde wnętrze. Dla niektórych miłośników tablic kredowych taka tablica mogłaby zawisnąć właściwie w każdym pomieszczeniu. Jeśli chodzi o preferencje, to wiele osób szuka tablicy kredowej w drewnianej ramie. W innych przypadkach świetnie sprawdzają się zarówno te w ramach drewnianych, jak i aluminiowych lub modele bezramowe. W szczególności znajdują zastosowanie jako menu w lokalach gastronomicznych, pubach, hotelach, tj. czy w domu.

Tablice kredowe - pielęgnacja

Z tablicy kredowej łatwo usuwa się z pył z kredy za pomocą gąbki lub lekko wilgotnej szmatki. Należy pamiętać, żeby nie wycierać powierzchni tablicy zbyt mokrym materiałem.

 

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium