Tableo.eu

 

W poniższej kategorii prezentujemy skuteczne osłony na ladę. Dzięki nim zadbasz o bezpieczeństwo pracowników i klientów. Oferowane przez nas osłony z pleksi są wykonane z wysokiej jakości tworzywa i gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa.

// Subkategorie //

Osłona z pleksi to skuteczna ochrona przed wirusem

Jak wiadomo, wirus przenosi się drogą kropelkową. Dzięki fizycznej osłonie z pleksi w znaczny sposób możesz zmniejszyć jego rozprzestrzenianie się. Pamiętaj, że maseczki ochronne i rękawiczki nie gwarantują pełnej odporności, dlatego warto kupić do sklepu osłonę na ladę z pleksi. Nie ogranicza ona widoczności i w bardzo łatwy sposób może być zdezynfekowane przy pomocy środka dezynfekującego. Nasze osłony na ladę posiadają wycięcie w dolnej części, co umożliwia wykonywanie płatności. Osłona z pleksi to skuteczna pierwsza linia obrony przed bakteriami i wirusami. 

Kiedy warto kupić płytę ochronną z pleksi?

Mimo obecnej sytuacji pewne rzeczy związane z codziennością wcale się nie zmieniły. Tak samo musimy odwiedzać niektóre lokale usługowe lub też sklepy spożywcze i apteki. Osłona na ladę sprawdzi się więc we wszystkich tych punktach, które po dzień dzisiejszy są otwarte i obsługują klientów. Pamiętajmy, że stanowi ona pierwszą barierę ochronną przed wirusem i warto kupić ją mimo wyposażenia w maseczki ochronne i jednorazowe rękawiczki. Do tego osłona z pleksi jest całkowicie przezroczysta, dzięki czemu kontakt z klientem nie zostaje ograniczony. 

Zalety osłon na ladę z pleksi

Osłona ochronna z pleksi są najlepszym sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa pracowników. Skutecznie ograniczają rozprzestrzenianie się wirusa drogą kropelkową. Są lekkie, łatwe w montażu, a co najważniejsze – nie ograniczają obsługi klienta. Posiadają bowiem szerokie wycięcia w dolnej części pozwalające na podanie towaru i dokonanie płatności. Osłony na ladę z pleksi są także praktycznie całkowicie przezroczyste. Oznacza to, że nie ograniczają w żaden sposób widoczności. Pamiętajmy także, że płyty ochronne z pleksi są o wiele wytrzymalsze i lżejsze niż te ze szkła. Dzięki temu są o wiele bezpieczniejsze i można je zamontować w różny sposób – na przykład przymocować do sufitu.

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium