Tableo.eu

 

Tablice suchościeralno magnetyczne mobilne MemoBe wykorzystujemy w celach edukacyjnych i jako pomoc w pracy. Od tablic tradycyjnych różni je to, że są – podobnie jak flipcharty – mobilne i można je umieścić w dowolnym miejscu. Są jednak dwustronne i gabarytami odpowiadają standardowym tablicom.

Tablice mobilne

Powierzchnia tablic mobilnych

Powierzchnia jest wykonana z wysokiej jakości stali i lakierowana na biało, posiada właściwości magnetyczne. Powierzchnia tablic suchościeralno-magnetycznych jest odporna i wytrzymała. Tablica mobilna MemoBe jest funkcjonalna i ergonomiczna. Jest dwustronna, a jej powierzchnia posiada właściwości magnetyczne. Tablice zapewniają duży komfort użytkowania ze względu na dobrą ścieralność i mobilność.

Rodzaje tablic

Tablice mobilne noszą także nazwę obrotowo-jezdnych. Dzięki temu, że ich konstrukcje posiadają kółka, z łatwością można je dowolnie przewozić pomiędzy pomieszczeniami. W przypadku naszej oferty posiadamy dwa rodzaje: na kółkach plastikowych oraz gumowych. Tablice suchościeralne są dostępne w kilku rozmiarach w przedziale od 120x90 cm do 200x120 cm.

 

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium