Tableo.eu

 

Tablice suchościeralne na wymiar doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju przestrzeniach, zarówno w szkole, jak i biurze. Wszystko dzięki ich magnetycznym właściwościom oraz wygodzie użytkowania. Teraz na Tableo mogą Państwo dostosować ich rozmiary do swoich potrzeb. Wybrany rozmiar to wymiar zewnętrzny, a tablice sprzedawane są w ramach.

Tablice suchościeralne-magnetyczne na wymiar

Producent z doświadczeniem

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy wyprodukować tablice suchościeralno magnetyczne zgodnie z podanym przez klienta wymiarem, przy zachowaniu odpowiednio wysokich standardów jakości. Aby zamówić tablicę na miarę swoich potrzeb, wystarczy wybrać ramę, podać rozmiar - i gotowe!

Magnetyczne tablice suchościeralne na wymiar - do każdej przestrzeni

W tej kategorii prezentujemy szeroki wybór tablic magnetycznych o właściwościach suchościeralnych od firmy MemoBe, jednego z ich najbardziej uznanych producentów. Jest to rodzaj tablic magnetycznych, który znajduje powszechne zastosowanie wszędzie tam, gdzie odpowiednia prezentacja informacji ma szczególnie duże znaczenie.

Skuteczny przekaz

Swoją popularność suchościeralna tablica magnetyczna zawdzięcza przede wszystkim możliwości szybkiego ścierania oraz przyczepianie do niej elementów urozmaicających przekazywanie informacji. U nas znajdą Państwo tablice magnetyczne białe oraz ceramiczne, a także warianty z nadrukiem.

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium