Tableo.eu

 

Dwa rodzaje ekranów dostępne w ofercie dają możliwość wykorzystania w różnych celach: w biurze, szkole, na uczelni, w sali konferencyjnej lub wykładowej. Ekrany można mocować przy suficie lub na ścianie. Ekrany służą prezentacjom szkoleniowym i edukacyjnym. 

Ekrany

Powierzchnia ekranu

Podstawowym elementem ekranu jest biała, matowa tkanina Matt White. Tego rodzaju tkanina umożliwia użytkowanie ekranu w różnym oświetleniu. Podłoże ekranu jest wykonane z tkaniny poliestrowej pokrytej na tylnej stronie czarną nieprzeźroczystą powłoką z tworzywa sztucznego. Powierzchnia Matt White dzięki zastosowaniu specjalnego zapewnia odpowiedni współczynnik odbicia światła i kąt oglądalności, co sprawia, że prezentowane treści są doskonale widoczne.

Rodzaje ekranów

Znajdziecie u nas dwa rodzaje ekranów: projekcyjny manualny sufitowo-naścienny oraz projekcyjny manualny na trójnogu.

Tablice projekcyjne

Ekrany projekcyjne MemoBe dostępne są w dwóch wariantach - montowane do ściany/sufitu oraz w wersji przenośnej na trójnogu. Ekrany manualne ścienne/sufitowe umieszczone są w trwałej, stalowej kasecie lakierowanej na biało, która wyposażona jest w stalowy mechanizm sprężynowy blokujący tkaninę co 13 cm. Ekrany przenośne wyposażone są w bardzo cichy mechanizm rolujący zamknięty w trwałej, stalowej kasecie teleskopowej w kolorze czarnym na trójnogu z gumowymi, antypoślizgowymi nakładkami. Stelaż wyposażony jest w uchwyt regulujący wysokość ekranu.

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium