Tableo.eu

 

Specjalnością Tableo.eu są wysokiej jakości tablice na wymiar, które znajdą Państwo w tej kategorii w kilku wariantach. Oferujemy m.in. tablice korkowe na wymiartablice suchościeralno- magnetyczne oraz kredowe, których rozmiar, a także inne elementy dostosowywane są do potrzeb klienta.

// Subkategorie //

Tablice na wymiar

Tablice na wymiar - wygoda i funkcjonalność

Tablice na wymiar od Tableo.eu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie chcą być ograniczani przez standardowe rozmiary tablic. Dzięki dostosowaniu rozmiaru do indywidualnych potrzeb tablice mogą stać się maksymalnie funkcjonalnym elementem biurowej lub szkolnej przestrzeni - wszędzie tam, gdzie nośniki komunikacji wizualnej mają kluczowe znaczenie.

Korkowe, kredowe i magnetyczne tablice na wymiar

W kategorii „tablic na wymiar” oferujemy ich trzy standardowe rodzaje, czyli tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, oraz kredowo-magnetyczne, a więc ich podstawowe, najczęściej używane w różnego rodzaju przestrzeniach, warianty. Wykonane zostały przez firmę MemoBe, jednego z najbardziej uznanych na rynku tablic magnetycznych, producentów.

Wybierz rodzaj

Bez względu na to, czy potrzebujesz tablicy magnetycznej, suchościeralnej czy korkowej, bez względu na to, czy ma ona służyć do rysowania, pisania, wpinania kartek czy projekcji - u nas dostaniesz tablicę zgodną z Twoimi oczekiwaniami.

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium