Tableo.eu

 

Specjalnością Tableo.eu są wysokiej jakości tablice na wymiar, które znajdują się w tej kategorii w kilku wariantach. Oferujemy m.in. tablice korkowe na wymiar, tablice suchościeralno-magnetyczne oraz kredowe, których rozmiar, a także inne elementy dostosowywane są do specjalnie do indywidualnych potrzeb klienta. Tablice wykonywane na wymiar są świetnym rozwiązaniem w przypadku, gdy szczególnie zależy nam na idealnym dopasowaniu ich rozmiaru do danej przestrzeni. Wybrany rozmiar to wymiar zewnętrzny, a tablice sprzedawane są w ramach.

// Subkategorie //

Tablice na wymiar – wygoda i funkcjonalność

Tablice różnego rodzaju stają się coraz bardziej popularnymi elementami wyposażenia. Nic w tym dziwnego, ostatecznie są to bardzo praktyczne i estetyczne przedmioty, które jednocześnie będąc pomocne w codziennym funkcjonowaniu, mogą stanowić nieoczywistą ozdobę praktycznie każdej przestrzeni. Tablice na wymiar od Tableo.eu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie chcą być ograniczani przez standardowe rozmiary tablic. Dzięki dostosowaniu rozmiaru do indywidualnych potrzeb tablice mogą stać się maksymalnie funkcjonalnym elementem biurowej, szkolnej lub domowej przestrzeni – wszędzie tam, gdzie nośniki komunikacji wizualnej mają kluczowe znaczenie. W ofercie naszego sklepu posiadamy oczywiście kilka gotowych, najczęściej wybieranych przez klientów wymiarów tablic korkowych, suchościeralno-magnetycznych oraz kredowych. 

Korkowe, kredowe i magnetyczne tablice na wymiar

W kategorii „tablic na wymiar” oferujemy ich trzy standardowe rodzaje, są to tablice korkowe, suchościeralno-magnetyczne, oraz kredowo-magnetyczne, a więc podstawowe, najczęściej używane w różnego rodzaju przestrzeniach warianty. Tablice wykonane zostały przez firmę MemoBe, która jest jednym z najbardziej uznanych na rynku tablic producentów, cechującym się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości oraz wieloletnim doświadczeniem, któremu zaufało wielu klientów. Aby stworzyć własną, niepowtarzalną tablicę wystarczy wybrać jej rozmiar oraz rodzaj, potem pozostaje tylko dobrać kolor i materiał ramy i… to już wszystko, teraz wystarczy jedynie czekać na paczkę!

Tablice na wymiar – wybierz rodzaj

Bez względu na to, czy potrzebujesz tablicy magnetycznej, suchościeralnej czy korkowej, nie zależnie od tego, czy ma ona służyć do rysowania, pisania, wpinania kartek czy projekcji – u nas dostaniesz tablicę zgodną z Twoimi oczekiwaniami. Każda z tablic ma swoje wyjątkowe cechy, które pozwalają na różnorodne wykorzystanie, przed zakupem warto mieć świadomość tego, co każda z tablic oferuje:

  • tablice korkowe – tablica korkowa jak sama nazwa wskazuje, wykonana jest z naturalnego korka. Producent MemoBe do produkcji swoich tablic wykorzystuje najlepszej jakości korek pochodzący z Portugalii. Korkowa powierzchnia umożliwia przypinanie kartek, dokumentów, zdjęć, a nawet niewielkich przedmiotów takich jak klucze, a nawet breloczki. Tego rodzaju tablice najczęściej goszczą w pokojach uczniów, gdzie pełnią funkcję miejsca przypinania planów lekcji, oraz przypomnień dotyczących ważnych sprawdzianów i kartkówek.
  • tablice suchościeralno-magnetyczne – tablice suchościeralno-magnetyczne najczęściej goszczą na salach wykładowych w szkołach oraz biurach, nic natomiast nie stoi na przeszkodzie, by znalazły się także w przestrzeni domowej. Magnetyczna powierzchnia umożliwia, podobnie jak w przypadku tablicy korkowej, przypinanie ważnych dokumentów, przypomnień czy zdjęć, jednak w przeciwieństwie do korkowej siostry, tablica suchościeralna wykorzystuje do tego celu kolorowe magnesy. Dzięki bardzo szerokiej ofercie akcesoriów to tablic łatwo spersonalizować swój egzemplarz, kupując nowe magnesy, pisaki oraz gąbki czy magnetyczne uchwyty.
  • tablice kredowo-magnetyczne – goszczące w szkolnych klasach tablice kredowe są klasycznym elementem wyposażenia, który pomaga nauczycielom w prowadzeniu lekcji już od lat. Mimo tego, że tablice te głównie kojarzą nam się ze szkołą, mogą być one wykorzystywane także poza jej murami. Tablice kredowe coraz częściej używane są w domach, jako miły sposób na naukę pierwszych liter i cyferek. Pisanie na tablicy w domu pomaga ćwiczyć koordynację ręka oko, która jest kluczowa w zrównoważonym rozwoju oraz przyszłej edukacji.
powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium