Tableo.eu

 

Poniższa kategoria to produkty, które w szczególności sprawdzą się w pracy w domu.
Tablice suchościeralne pozwolą na wykorzystanie potencjału większego formatu i na
przynajmniej częściowe przeniesienie biura do domu. Oprócz tablic suchościeralnych, do
domowego biura dobrze sprawdzą się także flipcharty i planery miesięczne.

Tablice i planery do pracy w domu

// Subkategorie //

Zalety używania tablic do pracy w domu

Tablice suchościeralne mają kilka zalet, które można skutecznie wykorzystać przy organizacji domowego biura. Pierwszą z nich jest łatwość wprowadzania i zmieniania informacji. Możemy je nanosić za pomocą pisaka w dowolnej formie i nie będzie nas przy tym ograniczał format. Dzięki temu praca będzie na pewno swobodniejsza. Tablica do domu to świetny pomysł szczególnie wtedy, gdy jesteśmy przyzwyczajeni do pracy z nią w naszym biurze. Możemy więc nanosić na nią aktualne dane i wykresy, dzięki czemu nie musimy dzielić komputerowego ekranu pomiędzy różne treści. Wraz z powrotem do biura możemy śmiało zabrać tablicę ze sobą lub też zostawić ją w domu i wykorzystać do innych celów.

Flipchart czy tablica suchościeralna do domowego biura?

Decydując się na zakup tablicy do domu, należy zastanowić się nad jej rodzajem. Tutaj warto od razu odrzucić tablice kredowe, których użytkowanie z całą pewnością nie wpłynie dobrze na porządek we wnętrzu. Zostają więc tablice suchościeralne i flipcharty. Te drugie mają mniej uniwersalne zastosowanie i do kupienia są tylko w wersji stojącej. Pozwalają za to na zachowanie sporządzonych notatek i wykresów. Dzięki temu możliwy będzie późniejszy do nich powrót. 

Praca zdalna z pomocą tablic suchościeralnych

Tablice suchościeralne mogą z powodzeniem posłużyć przy wideokonferencjach. Z ich pomocą przeprowadzimy spotkanie pracownicze i rozdzielimy zadania. To także świetny pomysł na zdalną burzę mózgów i zapisywanie pomysłów. 

Planery miesięczne suchościeralne do organizowania pracy

Okres domowej izolacji z całą pewnością nie sprzyja organizacji pracy. Aby uniknąć rozstrojenia, warto rozpisać sobie cały miesiąc do przodu. Dzięki temu unikniemy sytuacji, gdy nie będziemy wiedzieli, za co się zabrać. Planery miesięczne pomogą także jeśli chodzi o zdefiniowanie ilości pracy na jeden dzień. Dzięki temu unikniemy przepracowania lub przeciwnie – nadganiania godzin pod koniec miesiąca. Planery miesięczne suchościeralne pozwalają na wprowadzanie korekt do planu w bardzo wygodny i szybki sposób. 

 

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium