Tableo.eu
// Subkategorie //

Tablica planer

Tablica planer to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach pragnących dobrze zorganizować harmonogram swoich zajęć, obowiązków i aktywności. Dzięki planerom w formie tablicy możliwe będzie lepsze zapanowanie swoich dni, tygodni czy miesięcy!

Tablice suchościeralne - planery

Tablice suchościeralne - planery sprawdzają się równie dobrze w użytku domowym, jak i biurowo - firmowym. Dzięki czytelnym tabelom, naniesionym na stałe, tego typu planery pozwalają na sprawne monitorowanie terminów czy wyników. A to, jak wiemy, jest podstawą dobrej organizacji swojego czasu. Atutem suchościeralnych planerów jest to, że są one wielokrotnego użytku, a informacje przez nas zapisane mogą być łatwo zmazane. Bez trudu naniesiemy na nasz planer poprawki lub zanotujemy na nim całkowicie nowe informacje.

Planery suchościeralne - do biura i do użytku rodzinnego

Planery suchościeralne dobrze sprawdzą się zarówno w Twoim mieszkaniu, domowym biurze jak i w zakładzie usługowym czy dużej firmie! Możesz je wykorzystać do dobrego rozplanowania swoich prywatnych aktywności, lub potraktować je jako pomocnicze narzędzie swojej pracy.

Planery prezentowane w sklepie Tableo.eu mogą być wykorzystane w wielu miejscach, takich jak:

  • biuro / firma
  • dom
  • szkoła / uczelnia / urząd
  • restauracja / punkt gastronomiczny / kawiarnia
  • lokal usługowy

We wszystkich tych miejscach przyda się dobra organizacja, która uporządkuje natłok zadań do wykonania czy ważnych dla użytkownika planera terminów. Planery suchościeralne pomogą w zaplanowaniu dosłownie wszystkiego. I nie ma tu znaczenia, czy będą na nim umieszczone zadania do wykonania w pracy, terminy wizyt klientek w zakładzie fryzjerskim, menu restauracji czy godziny powrotu dzieci ze szkoły - na planerach dostępnych w naszym sklepie możesz umieścić wszystkie te informacje!

Planer na ścianę

Bez problemu zamocujesz zakupiony planer na ścianę. Do każdego produktu z tej kategorii dodawany jest zestaw do szybkiego montażu. Umieść planer ścienny suchościeralny w wybranym, wygodnym dla wszystkich miejscu. Wiszący na ścianie planer będzie łatwy do uzupełniania o nowe informacje i jednocześnie doskonale widoczny dla wszystkich pracowników biura lub członków rodziny.

Planer niedatowany 

Prezentowane planery suchościeralne są planerami niedatowanymi. Oznacza to, że można ich używać przez wiele tygodni, miesięcy czy lat. Mają na stałe nadrukowaną siatkę z dniami tygodnia czy z miesiącami, ale daty dzienne wpisujemy sami. Jest to tak jakby kalendarz ścienny z miejscem na notatki który możemy używać przez długi czas, bez konieczności dokupywania każdego roku kolejnych kalendarzy! Dzięki temu planer bez dat jest jednocześnie i wygodny w użytkowaniu, i bardzo ekologiczny!

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium