Tableo.eu

 

Białe tablice to obecnie niezwykle funkcjonalne narzędzie nie tylko w biurowych wnętrzach, ale także w szkołach i domach. Można ich użyć na wiele sposobów, a możliwość przyczepiania magnesów sprawia, że sprawdzą się nie tylko jako miejsce do prowadzenia notatek. Co więcej, białe tablice suchościeralne coraz częściej wybierane są jako alternatywa dla tablic kredowych w szkołach. Nic dziwnego, skoro korzystanie z nich jest samą przyjemnością.

// Subkategorie //

Białe tablice suchościeralne do pisania i nie tylko

Biała powierzchnia tablicy pozwala nam zapisać na niej wszystko to, co tylko chcemy. Na tym jednak nie kończą się jej funkcję. Dzięki metalowej powierzchni możemy do niej przyczepiać magnesy, a więc kartki z zapisanymi już notatkami i naniesionymi wykresami. Oprócz zastosowania biurowego możliwość przyczepiania magnesów docenią także mniejsi użytkownicy tablic. Białe tablice sprawdzą się więc świetnie także w dziecięcym pokoju, a szeroki wybór kolorowych pisaków pozwoli nawet na tworzenie rysunków.

Białe tablice szkolne zamiast kredowych 

W szkołach wciąż królują tablice kredowe, jednak coraz częściej zastępowane są one suchościeralnymi odpowiednikami. Okazuje się bowiem, że białe tablice nie niosą ze sobą problemu z pylącą się kredą i są o niebo łatwiejsze w czyszczeniu. W końcu wystarczy użyć suchej ściereczki, która bez problemu poradzi sobie ze specjalnym markerem. Dzięki temu białe tablice są o wiele higieniczniejsze, lecz to nie koniec ich zalet. Specyfika kredy sprawia, że tablice kredowe nie są tak czytelne, jak ich nowocześniejsze odpowiedniki. Pisaki pozwalają za to pisać zwięźlej i mogą zaoszczędzić nam sporo miejsca przy tej samej treści.

Białe tablice na magnesy do biura i domu

Choć popularne w biurach i zakładach, białe tablice na magnesy sprawdzą się świetnie także w domu. Umieszczone w kuchennej przestrzeni mogą być miejscem na umieszczanie wszystkich ważnych notatek, przepisów kuchennych, a także pamiątek z wycieczek. Dzięki ozdobnym ramkom można ją bez problemu dopasować do wnętrza i sprawić, że będzie stanowiła ciekawy i bardzo funkcjonalny element wystroju. Biała tablica na magnesy może się przydać wtedy, gdy nasza lodówka jest w drewnianej zabudowie lub też wykonana jest z materiału, który uniemożliwia przyczepianie magnesów.

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium