Tableo.eu

 

Tablice dla dzieci to atrakcyjne i pomocne akcesoria, które sprawdzają się zarówno do zabawy, jak i do nauki. Młodsze dzieci uwielbiają tablice za możliwość rysowania i zabawy, a starsze za możliwość umieszczenia na nich zdjęć i pamiątek. Tablice dla dzieci suchościeralne, kredowe, czy podwójne mieszane wszystkie mają swoje zalety i nieco inne możliwości. Występują w różnych kolorach, wymiarach i formach, a jednak wszystkie tablice łączy jedno mogą doskonale wpłynąć na rozwój Twojego dziecka.

Tablice dla dzieci – Przedszkole w domu

// Subkategorie //

Tablice dla dzieci — do nauki i zabawy

Tablice dla dzieci możemy wykorzystywać na różne sposoby. Zarówno nauka za ich pomocą, jak i zabawa będą ciekawą alternatywą oraz okazją do wzbudzenia kreatywności.  Dzięki temu nasze dziecko może aktywnie bawić się i rozwijać także w czasie przerw świątecznych i ferii. Tablice dla dzieci umożliwiają wprowadzenie do codziennej rutyny nowych zajęć — automatycznie zwiększa się pula pomysłów do zabaw i nauki! Wybierać możemy spośród tablic suchościeralnych, korkowych lub kredowych oraz tablic korkowo-magnetycznych.

Jaką tablicę dla dziecka wybrać?

Oczywiście dobrze jest rozważyć zakup tablicy na podstawie preferencji dzieci, jednak nie wszystkie tablice będą dobrze dopasowane do wieku dziecka, by mogło z nich w pełni korzystać. Tablica suchościeralno-magnetyczna będzie dobrym zakupem, jednak dla starszych dzieci. Dla dzieci w wieku przedszkolnym lepiej zdecydować się na tablicę kredową. Małe dzieci mogą zbytnim naciskiem zniszczyć pisaki do tablic, popisać nim siebie lub coś innego w otoczeniu. Z kolei tablice korkowe, do których należy używać specjalnych pinezek mogą wręcz zaszkodzić zdrowiu dzieci małych. Z kolei dla dzieci w wieku szkolnym idealne będą wszystkie tablice, szczególnie suchościeralno-magnetyczne lub korkowe, lub tablice DUO. Tablice suchościeralne mniej brudzą niż te kredowe i pozwalają na korzystanie z magnesów. Przydają się do nauki, tworzenia map myśli i do powtórek przed sprawdzianami. Dla starszych dzieci polecamy również podwójne tablice magnetyczno-korkowe, które łączą możliwość pisania oraz przypinania rzeczy do powierzchni korkowej.

Tablica magnetyczna dla dzieci

Dla dzieci w wieku szkolnym i starszych polecamy funkcjonalne tablice suchościeralno-magnetyczne. Dostępne są w różnych kolorach i oczywiście z możliwością zamówienia tablicy na wymiar. Tablice suchościeralne szczególnie dobrze sprawdzają się w roli pomocnego w nauce gadżetu dla dzieci i młodzieży. Tworzenie map myśli za ich pomogą, nauka języków obcych, czy przypominanie materiału podczas zabaw w nauczyciela i ucznia czynią te tablice doskonałą propozycją. Do tablic suchościeralno-magnetycznych musimy dokupić odpowiednie akcesoria, aby jej nie zniszczyć. Dlatego nie używamy na jej powierzchni zwykłych markerów, tylko te specjalnie przeznaczone do tablic. Podobnie rzecz się ma z magnesami oraz gąbką do czyszczenia powierzchni tablicy. Wszystkie potrzebne akcesoria do tablic można nabyć w naszym sklepie. 

Tablica kredowa dla dzieci

Dzieci uwielbiają tablice kredowe i zabawę kolorową kredą. Tablica kredowa dla dziecka może być jedną z pierwszych tablic, ponieważ ewentualne plamy po kredzie łatwo zmyć z ubrań. Pisanie kredą ma w sobie coś wyjątkowego, a dzieci dobrze o tym wiedzą. Jeśli wybierzemy tablicę kredową dla naszych dzieci, to dostarczymy im dużo frajdy, a jednocześnie stworzymy możliwość do nauki przez zabawę. W wolnych chwilach możemy używać tablicy do zabaw wraz z dzieckiem. Rysowanie, nauka słówek lub zabawa w kalambury — wszystkie te możliwości sprawiają, że zabawa dzieci zyskuje nowy wymiar. Wraz z tablicą kredową warto od razu zakupić zestaw kolorowych kred. Jeśli wybierzemy tablicę kredową, która dodatkowo posiada właściwości magnetyczne (tablice kredowe magnetyczne), to dodatkowym atutem będzie możliwość stosowania magnesów do tablic. Dzięki magnesom przymocujemy do powierzchni tablicy lekkie przedmioty, takie jak karteczki, wykresy lub obrazki. 

Przedszkole w domu z kolorowymi akcesoriami do tablic

Czym byłyby tablice dla dzieci bez kolorowych akcesoriów? To dzięki nim możliwe jest zainteresowanie pociechy nauką lub nową formą zabawy. Warto wraz z tablicą zaopatrzyć się w zestaw kolorowych pisaków suchościeralnych lub dużą paczkę kredy. Stanowią one podstawę użytkowania tablic dla dzieci i mogą być różnokolorowe. Dodatkowo wielobarwne pinezki i magnesy w różnych kształtach przykują uwagę każdego dziecka.

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium