Tableo.eu

 

W tej kategorii prezentujemy tablice korkowe wymiarami wpisujące się w standardy przestrzeni biurowej, czy szkolnej, a także doskonale nadające się jako praktyczny dodatek do domu. Wszystkie nasze tablice korkowe wyprodukowała firma MemoBe z wysokiej jakości wytrzymałego portugalskiego korka. Oprócz standardowych powierzchni korkowych znajdą Państwo u nas również tablice z nadrukami, m.in. mapy świata.

// Subkategorie //

Tablice korkowe - do szkoły, biura oraz domu

Tablice korkowe są bardzo wszechstronnym elementem, więc sprawdzają się w różnego rodzaju przestrzeniach. Możemy je spotkać nie tylko na szkolnych korytarzach, ale również biurze oraz  w domu, gdzie najczęściej znajdują się w pokoju dziecięcym, kuchni lub przedpokoju. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi i szerokiemu zastosowaniu taka tablica wpasuje się w każde wnętrze, niezależnie od stylu, w jakim przestrzeń jest utrzymana. Korek idealnie wpasuje zarówno w styl vintage, jak i surowy industrializm, stając się modnym dodatkiem wielu wnętrz. Czemu tablice korkowe zawdzięczają swoją popularność?

Tablica korkowa o wszechstronnym zastosowaniu

Przede wszystkim tablica korkowa to wygodne narzędzie do przedstawiania i przechowywania informacji, czy to np. na szkolnym korytarzu w formie gazetki ściennej, czy też w domu, gdzie może służyć nam jako przestrzeń do pozostawiania przez domowników krótkich wiadomości, zawieszania kluczy i innych małych przedmiotów. Jeśli tablica znajduje się w dziecięcym pokoju, to jest wtedy świetnym miejscem na plan lekcji, zdjęcia lub tablice naukowe. W biurze również znajdzie wiele zastosowań, a wszystko za sprawą praktycznych pinezek, którymi możemy w łatwy sposób przyczepiać potrzebne materiały oraz dokumenty.

Tablica korkowa – wielozadaniowa pomoc domowa

Każdy na pewno przyzna, że w porannym zgiełku bardzo łatwo zapomnieć o zabraniu ze sobą do szkoły lub pracy ważnych dokumentów, zadań domowych, a nawet kluczy. Tablica korkowa powieszona koło drzwi wejściowych na pewno pomoże zapamiętać o wszystkich ważnych rzeczach nie tylko dzieciakom, ale również zabieganym rodzicom. Kolorowe pineski na tablicy pomagają zwrócić uwagę na ważne informacje i wydarzenia. Pozostawiane przez domowników wiadomości, plany dnia oraz rodzinne fotografie również znajdą swoje miejsce na tablicy korkowej, tworząc jedyną w swoim rodzaju mozaikę. 

Tablica korkowa jako pomysłowy prezent

Chociaż zwykła tablica korkowa nie jest pierwszym, co przychodzi nam na myśl, gdy szukamy pomysłu na prezent, to na pewno warto ją w tym celu wykorzystać. Do wykonania bardzo spersonalizowanego podarunku dla bliskiej nam osoby wystarczy tylko kilka elementów i szczypta fantazji. Potrzebna jest oczywiście tablica korkowa dowolnego wymiaru (oczywiście w granicach rozsądku), pineski w wybranym kolorze, wasze ulubione wspólne zdjęcia, oraz opcjonalnie cienki sznurek konopny, małe drewniane spinacze oraz ozdoby. Sznurek przyczepiamy na tablicę za pomocą szpilek, a do sznurka spinaczami przyczepiamy wybrane zdjęcia, a wszystko ozdabiamy małymi dodatkami, lub krótkimi opisami każdego obrazka. Gotowe – tablica korkowa jako budżetowy, a co najważniejsze bardzo osobisty prezent!

Tablica korkowa dla dzieci i dorosłych

Tablica korkowa jest elementem bardzo często spotykanym w pokojach dziecięcych. Bardzo często traktowana jest jak galeria sztuki, na której młody artysta wystawia swoje dzieła. Na tablicy wiszą także kolorowe olany lekcji oraz zdjęcia lub inne małe drobiazgi takie jak breloczki, czy bransoletki. W biurze, gabinecie tablica korkowa również znajdzie wiele zastosowań. Warto zawiesić na niej ważne informacje, które mogą w ciągu dnia wypaść z głowy. Przyczepione kolorowymi pineskami informacje są bardziej widoczne, dzięki czemu trudniej je przeoczyć w ferworze pracy. Dobrze zagospodarowana tablica korkowa może być niezastąpionym towarzyszem codziennej pracy.

 

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium