Tableo.eu
// Subkategorie //

Markery suchościeralne do tablic i flipchartów

Markery suchościeralne są nieodłącznym elementem tablicy suchościeralnej, magnetycznej oraz flipchartów. Mając tablicę i odpowiednio dobrany do niej zestaw markerów możesz w ciekawy sposób tworzyć i przekazywać ważne informacje. Zestaw tablica suchościeralna + marker rewelacyjnie sprawdzi się w biurze, szkole czy na uczelni. Kolorowe zapiski ułatwią z jednej strony przekazanie, a z drugiej zdobywanie niezbędnych informacji czy wiedzy.

Markery do tablic i flipchartów różnią się składem i zastosowaniem od zwykłych pisaków, mimo iż wyglądem przypominają właśnie klasyczne pisaki. W zależności od rodzaju tablicy jaką mamy, lub jaką chcemy zakupić, powinniśmy wybrać odpowiedni rodzaj markerów. Jeżeli posiadasz tablicę suchościeralną, magnetyczną lub flipchart pamiętaj, aby nie używać do nich zwykłych pisaków! Konieczne Ci będą specjalne markery, czyli markery suchościeralne.

Markery suchościeralne - przeznaczenie

Markery suchościeralne przeznaczone są do białych tablic:

 • suchościeralnych
 • suchościeralno - magnetycznych
 • szklanych
 • lakierowanych
 • ceramicznych

Ich skład sprawia, że są łatwościeralne. Aby zetrzeć marker z takiej tablicy, potrzebna będzie ściereczka lub dedykowana gąbka. Polecamy również używanie dedykowanych płynów do czyszczenia tablic suchościeralnych.

Marker do tablicy suchościeralnej

Markery do tablicy suchościeralnej przeznaczone są do specjalnych tablic (oraz flipchartów) jakie zazwyczaj stosowane są w biurach, salach konferencyjnych, na wykładach czy w szkołach. Zazwyczaj tablice suchościeralne mają biały kolor. Dzięki temu możemy używać do zapisków kolorowych markerów. 

Najczęściej spotykane kolory markerów do tablic suchościeralnych to:

 • czarny
 • niebieski
 • czerwony
 • zielony

Skład tuszu markerów powoduje, że łatwo ścierają się one z tablicy, nie niszcząc jej i nie pozostawiając trwałych śladów.

Markery suchościeralne - skład

Markery suchościeralne mają w sobie tusz o słabym zapachu, na bazie alkoholu. Jest on łatwy do usunięcia nawet po kilku dniach bez pozostawiania śladów Przed pisaniem wstrząśnij produkt, by jego ślad był wyraźniejszy. Po skończonej pracy pamiętaj, aby nałożyć nakrętkę, by nie wyschnął.

Marker zmywalny do tablicy

Marker zmywalny jest niezwykle wygodny w użyciu. Ten typ markerów staje się niezwykle popularny w ostatnim czasie. Coraz częściej wykorzystywane są tablice suchościeralne i flipcharty - zarówno w biurach, jak i w szkołach i na uczelniach. Używanie tablicy i dedykowanego do niej zmywalnego markera jest niezwykle wygodne i łatwe w użyciu. Marker zmywalny nie brudzi i w przeciwieństwie do klasycznej kredy używanej na zwykłej tablicy kredowej nie wytwarza pyłu. Szybko się zmywa, przez co na jednej tablicy możemy w trakcie jednego spotkania zapisać dużo informacji.

Markery do tablicy magnetycznej

W przypadku tablicy suchościeralnej, która jest jednocześnie tablicą magnetyczną - również możliwe jest używanie markerów

Markery do tablicy kredowej

Markery do tablicy kredowej to z kolei idealna alternatywa dla tradycyjnej kredy. Nie tylko nie brudzą one rąk, ale również nie tworzą pyłu ani nie osypują się w trakcie pisania / ścierania. Są przez to bezpieczniejsze dla zdrowia używającej je osoby. Markery kredowe w wyglądzie przypominają klasyczne pisaki. Są wygodne w użyciu. Dzięki kształtom dostosowanym do dłoni, możesz wykonać bardziej precyzyjne rysunki / wykresy / napisy niż w przypadku posługiwania się klasyczną kredą. Nie dziwi więc, że markery do tablicy kredowej stają się coraz bardziej popularne!

Markery do tablicy kredowej - wykorzystaj je z fantazją!

Markery kredowe możesz używać nie tylko w szkole czy w biurze / urzędzie. Równie dobrze przy ich pomocy:

 • stworzysz np. oryginalne menu w kawiarni lub restauracji
 • napiszesz chwytliwe hasło na tablicy zachęcającej do odwiedzenia Twojego lokalu
 • stworzysz wesołe zapiski na domowej tablicy lub przygotujesz rodzinny planer!

Poza walorami estetycznymi, używanie markerów do tablicy kredowej jest też niezwykle wygodne. Łatwo dokonasz aktualizacji zapisanych informacji. Wystarczy że użyjesz wilgotnej gąbki.

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium