Tableo.eu

 

Powierzchnia flipchartów jest wykonana z wysokiej jakości lakierowanej na biało stali. Całość flipcharta jest przymocowana do konstrukcji z metalu o regulowanej wysokości do 220 cm. Bloki z papierem są przymocowane za pomocą specjalnych haków, co sprawia, że flipchart jest jeszcze bardziej funkcjonalny.

Flipcharty

Rodzaje flipchartów.

Tablice flipcharty są dostępne w wersji mobilnej – na ruchomych kółkach lub na stojącym trójnogu. Służą jako wygodna alternatywa dla tablic. Flipchartów nie trzeba nigdzie montować, ponadto można je ustawić w dowolnym miejscu i przesuwać w miarę potrzeby.

Flipcharty – zastosowanie

Flipcharty - zarówno te na trójnogach jak i na kółkach - są łatwe do przenoszenia, co stanowi ich dodatkowy atut. Niektóre z flipchartów posiadają zamontowaną dolną półeczkę, na której można położyć dodatkowe akcesoria i pomoce, takie jak marker. Dodatkowe metalowe ramiona u góry flipcharta zwiększają powierzchnię prezentacyjną.

Powierzchnia

Powierzchnia tablicy flipchartowej wykonana jest z wysokiej jakości lakierowanej na biało stali, dzięki czemu można po niej pisać markerami suchościeralnymi oraz przypinać kartki przy użyciu magnesów. Specjalnie zaprojektowane zaczepy pozwalają na wpinanie bloków papierowych, co dodatkowo zwiększa funkcjonalność flipcharta. Zintegrowana półka na markery stanowi dodatkową zaletę. Całość osadzona jest na stabilnej stalowej podstawie, w zależności od preferencji użytkownia - mobilnej lub nie.

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium