Tableo.eu

 

Tablice magnetyczne mogą być z powodzeniem używane w biurach, szkołach, czy salach uniwersyteckich, a nawet w domu, jako niebanalne narzędzie zabawy i edukacji dla dziecka. Tym, co wyróżnia tablice suchościeralne, jest to, że w każdej z tych przestrzeni stanowią wygodne narzędzie przedstawiania informacji w wizualnej formie np. podczas biurowego szkolenia, konferencji, czy też szkolnej lekcji.

Tablice suchościeralne magnetyczne

// Subkategorie //

Tablica magnetyczna suchościeralna – dlaczego warto?

Jedną z największych zalet tablic jest fakt, że mogą nam one posłużyć do różnych celów. Możemy zapisywać na nich informacje dotyczące pracy, obowiązków domowych lub nauki. Nanoszenie i usuwanie zapisków z tablicy suchościeralnej magnetycznej jest proste, szybkie i nie wymaga od nas większego nakładu pracy. Do pisania wystarczą nam specjalne, dedykowane do tego celu markery. Nie musimy ich mocniej przyciskać ani wysilać się, żeby zapisywane informacje były wyraźne. Nie musimy także moczyć gąbki, aby w następnej kolejności zetrzeć powierzchnię tablicy. Jak sama nazwa wskazuje – tablicę suchościeralną ścieramy na sucho. Wystarczy nam w tym celu jakakolwiek sucha gąbka. Dodatkową zaletą jest także fakt, że korzystając z suchościeralnej tablicy magnetycznej, nie generujemy pyłu, tak jak to jest w przypadku pisania kredą.

Tablica suchościeralna – jaką wybrać?

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór tablic suchościeralnych magnetycznych. Oferujemy je w wielu różnych rozmiarach, kolorach, ale i modelach. W sklepie znajdują się tablice suchościeralna stojące - na kółkach lub zwykłym stojaku oraz modele do powieszenia na ścianie. Te pierwsze sprawdzą się w biurach i salach konferencyjnych. Drugie są często wybierane do szkół, na uczelnie oraz do naszych domów. Osobom wyjątkowo zapracowanym polecamy natomiast tablicę suchościeralną z planerem. Wybierając odpowiednią tablicę, powinniśmy kierować się także jej wymiarami i dostępnym miejscem. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo zarówno większe tablice suchościeralne 200x100, jak i mniejsze o wymiarach 60x40.

Tablica suchościeralna magnetyczna na stojaku – kiedy wybrać?

Wersja mobilna tablicy przyda się w salach konferencyjnych i biurach. Jej największą zaletą jest możliwość łatwego przesuwania z miejsca na miejsce. Dzięki temu możemy zaprezentować szerszej publiczności nasze wnioski, które uprzednio zapisaliśmy sobie w naszym zaciszu. Tablica suchościeralna magnetyczna daje nam również więcej możliwości aranżacyjnych. Nie musimy bowiem wyznaczać konkretnego miejsca na ścianie, w którym powinna się znaleźć tablica (a standardowe modele nie należą do najmniejszych). Możemy postawić ją w wolnym rogu pokoju, gdzie z pewnością nie będzie nam przeszkadzać.

A może tablica magnetyczna suchościeralna na ścianę?

Klasyczne wersje na ścianę możemy najczęściej spotkać w szkołach czy na uczelniach. Nie mniej mogą równie dobrze stanowić część wystroju naszego mieszkania. Tablice suchościeralne na ścianę można wkomponować w wystrój kuchni czy przedpokoju. Szczególnie że w naszym sklepie internetowym dostaną Państwo tablice w różnych rozmiarach. Na przedpokoju polecamy umieścić tablicę magnetyczną z planerem, na której każdy z domowników będzie mógł dopisać obowiązki domowe do zrobienia. Jeśli wolimy planować na niej swoje zadania związane z pracą, to lepiej jest ją umieścić we własnym pokoju. Ciekawym elementem naszych tablic suchościeralnych magnetycznych jest ich ramka. Możemy wybrać modele o drewnianym obramowaniu (świetnie sprawdzą się w ciepłych, klasycznych czy nawet rustykalnych wnętrzach) albo te w ramie aluminiowej (najlepsze do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz).

Na jaki rozmiar suchościeralnej tablicy magnetycznej się zdecydować?

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo zarówno mniejsze tablice magnetyczne suchościeralne 90x60, czy 60x40, jak i większe w rozmiarze 150x100, 200x100. Małe rozmiary nadadzą się świetnie do pokojów dziecięcych albo w innych pomieszczeniach w momencie, gdy chcemy używać jej powierzchni jedynie do szybkiego i krótkiego notowania. Na dłuższe rozpiski zdecydowanie przydadzą się większe powierzchnie. Dosyć popularnym, standardowym produktem jest tablica suchościeralna 120x90. Jeśli nie mamy wiele miejsca do zagospodarowania na szerokość, to być może uda nam się powiesić ją pionowo. Takim sposobem nawet niżsi członkowie naszych rodzin będą mogli dodać coś od siebie na naszej tablicy.

Tablica magnetyczna dla dzieci i dorosłych

Zapisywanie informacji na tablicy suchościeralnej magnetycznej pomaga dorosłym osobom uporządkować myśli, zapamiętywać rzeczy ważne do zrobienia danego dnia, co ma wpływ na wzrost efektywności i skupienia. Natomiast tablica dla dziecka odegra inną rolę. Będzie ona dla niego źródłem nie tylko zabawy, ale i nieocenioną pomocą w nauce. Dzieci mogą wyrażać się artystycznie poprzez tworzenie własnych rysunków. Same z łatwością je zetrą, więc tego typu zabawa może trwać bez końca. Gdy przyjdzie czas na naukę, dzieci mogą wykonywać na tablicy suchościeralnej zadania matematyczne, lub ćwiczyć swoją ortografię. Pomocna okaże się także możliwość przyczepiania magnesów. W sklepach dostępnych jest wiele magnesów w kształcie cyfr lub liter. Nasz maluch może przyczepiać je na tablicę i mówić na głos ich nazwy. Może także ćwiczyć ich zapisywanie. 

powered by: Powered by Mamezi Studio
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium